Szykownie na stoku

Niedługo rozpocznie się sezon snowboardowy i narciarski. Zapaleni fascynaci sportów zimowych doskonale wiedzą, że odpowiedni stój to podstawa. Dziś propozycje coś dla sportowych elegantek.

Czas rozpocząć przygotowania do sezonu . Niektóre z Was zapewne mają już gotowy zestaw, inne dopiero będą się rozglądać za strojem na zimę. Jeśli dopiero będziecie kompletować ubiór na stok, to warto byście zapoznały się z najnowszymi trendami w strojach zimowych. Bowiem klasyczne zestawy zaczęły przybierać kobiece oblicze .

Jeszcze do niedawna dziewczyny na stoku różniły się od panów jedynie kolorami odzieży i wystającym spod czapki lub kasku kucykiem. Starały się nosić ubrania w barwach kojarzących się z dziewczęcym stylem - różach, delikatnych fioletach, zieleniach czy turkusach i wybierać wzory, które jednoznacznie odróżnią ich od kolegów. Teraz płeć piękna ma więcej możliwości na podkreślenie swojej kobiecości . Począwszy od spodni rurek, przez taliowane kurtki, po spódniczki.

W kolekcji marki Moncler Grenoble znaleźliśmy zestawy idealne dla elegantek . Dziewczyny i kobiety, które lubią wyglądać szykownie powinny skorzystać z podpowiedzi stylistów tej znanej, francuskiej firmy specjalizującej się w odzieży wierzchniej. Wszystkie stylizacje zostały rozłożone na poszczególne elementy dzięki czemu łatwo będziecie mogły zrobić podobne zestawy.

Podstawą kompletów są kurtki z damskimi akcentami , jak pasek, ozdoby czy wcięcie w talii oraz spodnie o różnych fasonach - od bryczesów, przez rurki po legginsy zakładane pod spódnice . Pojawiły się również jednoczęściowe kombinezony oraz peleryny . Warto zwrócić uwagę na ochraniacze na buty.

Jeśli szukacie sposoby na wyróżnienie się z tłumu i nawet na stoku chcecie wyglądać kobieco i szykownie to obejrzyjcie kolekcję Moncler Grenoble , by znaleźć inspiracje niezbędne do stworzenia nowego, zimowego image'u.

GALERIA !

Więcej o: