Kto następny stworzy kolekcję dla H&M?

Kolekcja Lanvin for H&M dopiero trafiła do sklepów a w Internecie już pojawiły się pogłoski, że kolejnym projektantem, który zaprojektuje kolekcję dla szwedzkiej sieciówki będzie...

Tom Ford ! The French Tribune donosi, że znany projektant miałby stworzyć tańsze odpowiedniki projektów ze swojej debiutanckiej kolekcji dla kobiet , które ostatnio mogliśmy zobaczyć w Vogue US i Paris . Fanki talentu Toma Forda z pewnością oszalałyby, gdyby pogłoska okazała się prawdą, jednak na razie ani Tom, ani przedstawiciele H&M nie potwierdzili tej informacji .

Vogue US grudzień 2010Vogue US grudzień 2010 fot. skan

Wydaje nam się, że tak, jak w przypadku współpracy Albera Elbaza, informacje będą podawane cyklicznie, by potrzymać zainteresowanie i wywołać sporu szum medialny. Kampania teaserowa Lavin for H&M udała się szwedzkiej sieciówce znakomicie i z pewnością będzie ona kontynuowana. Dlatego niemożliwe jest to, że informacja wypłynęłaby tak szybko. A szkoda, bo o sukience Toma Forda marzy pewnie nie jedna z Was.

Co Wy sądzicie o tym pomyśle? Czy ucieszyłaby Was informacja, że Tom Ford zaprojektuje kolekcję dla H&M? A jeśli nie, to czyje ubrania kupiłybyście najchętniej?

Kto następny w H&M?
Więcej o: