Mariacarla w H&M Magazine

Włoska modelka, Mariacarla Boscono zaprezentowała elegancką bieliznę w najnowszym magazynie H&M.

Włoska modelka w rankingu models.com zajmuje wysokie 4 miejsce i mimo, że nie jest o niej tak głośno, jak o Larze czy Anji to utrzymuje się w gronie najlepszych . Ma hipnotyzujące spojrzenie, piękne włosy a ciało w sam raz do prezentacji bielizny. Nie jest wychudzona, jak niektóre modelki. Jej kształty są delikatne, ale ponętne jest więc idealną osobą to zaprezentowania kolekcji koszulek nocnych i gorsetów marki H&M .

W zimowym numerze H&M Magazine Mariacarla wystylizowana przez Véronique Didry zaprezentowała bieliznę z delikatnymi koronkami i kobiecymi detalami. Zdjęcia zrobił Jan Welters, a włoska modelka w jego obiektywie wygląda niesamowicie . Uwagę przyciąga głównie spojrzenie i delikatna, porcelanowa cera, choć nie odwraca to wzorku od bielizny.

Mariacarla Boscono - H&M MagazineMariacarla Boscono - H&M Magazine fot. skan

H&M w zimowym magazynie postanowił zaprezentować linię bielizny, bo piękny, koronkowy komplet to dobry pomysł na prezent . Dla wielu kobiet bielizna jest jednym z najważniejszych elementów garderoby i uwielbiają dostawać ją na wyjątkowe okazje. Kupowanie ekskluzywnej bielizny jest również doskonałym sposobem na poprawę humoru. Zobaczcie co na święta przygotowała firma H&M . Może znajdziecie coś dla siebie.

GALERIA !

Więcej o: