Kolekcja GAP i Valentino

W sieci H&M trwa zakupowe szaleństwo kolekcji zaprojektowanej przez Albera Elbaza, a do wybranych sklepów w Europie trafiła właśnie zachwycająca kolekcja GAP i Valentino.

W przeciwieństwie do tego, co zaproponował Elbaz dla H&M, kolekcja Marii Grazii Chiuri i Piera Paolo Piccioli jest połączeniem stylistyki obu firm . Kolekcja GAP & Valentino to doskonały przykład tego, że można znaleźć syntezę pomiędzy tak odmiennymi markami. Charakterystyczne dla Valentino falbany zostały połączone z militarnymi elementami i casualowym stylem . Maria i Paolo sprawili, że amerykańska stylistyka GAP została odmieniona poprzez dodanie unikalnej i charakterystycznej dla Valentino elegancji i powabu.

Linia składa się z sześciu modeli i skórzanej spódnicy GAP. Znajdziecie w niej trzy fantastyczne płaszcze będące modyfikacją klasycznego trencza. Absolutnym hitem kolekcji jest długa parka z falbanami dookoła szyi. Warto zwrócić również uwagę na militarne spodnie łączące funkcjonalność z wspaniałością i kobiecością oraz koszulki, które oddają włoski styl i amerykańskiego ducha. Ceny wahają się od 110 - 250 dolarów.

Kolekcja jest dostępna jedynie w nowym sklepie w Mediolanie, paryskim Colette, flagowym londyńskim sklepie na Oxford Street oraz butiku na Dover Street Market.

GALERIA !

Więcej o: