Karnawałowa kolekcja DKNY

Kolekcja DKNY Resort 2011 idealnie wpisuje się w świąteczny i karnawałowy klimat. Kreacje są szykowne i eleganckie.

Zwykle kolekcje Resort i Cruise pojawiają się pomiędzy sezonami. Są jakby wprowadzeniem kolekcji na wiosnę/lato i jesień/zimę. Nie wszystkie marki decydują się na stworzenia takich linii, bo wolą dzielić podstawową kolekcję nad podkolekcje lub dodawać limitowane edycje np. linię specjalnie na karnawał. DKNY to jedna z nielicznych marek, która wypuszcza kilka kolekcji w roku i przygotowuje kampanie reklamowe każdej z nich.

kampania DKNY Resort 2011kampania DKNY Resort 2011 fot. DKNY

Pierwsze zdjęcie reklamowe DKNY Resort 2011 z Keke Lindgard, Amandą Norgaard, Hyori Kang, Zipporą Seven i Lyndsey Scott przywodzi na myśl karnawałowe szaleństwo . Modelki ubrane w wyjściowe kreacje idą się bawić. Zimą, co prawda, nie mogłyby wyjść na dwór bez płaszczy, ale ich stroje świetnie sprawdziłyby się na Sylwestrowej imprezie.

kolekcja DKNY Resort 2011kolekcja DKNY Resort 2011 fot. DKNY

Kolekcja DKNY Resort 2011 doskonale bowiem pasuje do grudniowego klimatu. Szykowne sukienki - złote, czerwone i czarne koronkowe można nałożyć na imprezę karnawałową , a pozostałe zestawy na spotkania z rodziną . W kolekcji jest dużo błysku, który połączono z minimalizmem. Złotą, cekinową spódnicę zestawiono z białym T-shirtem, a grafitowy gorset ozdobiony srebrnym wzorem z białą koszulą i prostymi spodniami. Ciekawe i inspirujące.

Zajrzyjcie go galerii , by obejrzeć lookbook DKNY Resort 2011 i znaleźć świetne inspiracje na świątecznie i karnawałowe stylizacje.

GALERIA !

Więcej o: