Gwiazdy bez makijażu - Taylor Swift

Taylor Swift, której fryzurę i makijaż podziwialiśmy ostatnio na gali rozdania nagród AMA - nie zawsze wygląda aż tak zjawiskowo. Zobaczcie gwiazdę w bardziej naturalnej odsłonie.

Być i wyglądać jak gwiazda jest marzeniem niejednej kobiety. Przypatrujemy się pięknym celebrytkom w sukniach od projektantów, wspaniałych fryzurach i efektownych makijażach i często z westchnieniem mówimy, że chciałybyśmy zamienić się z nimi wyglądem.

Rzadko jednak zdarza się, że gwiazdy bez makijażu wyglądają tak samo olśniewająco jak bez niego. Każda z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że odpowiednia stylizacja, make up i światło są elementami, dzięki którym bajkowe metamorfozy są możliwe. Wiemy to, a jednak wciąż czujemy się zbyt zwyczajne.

Zupełnie niepotrzebnie. Większość ze znanych i podziwianych przez nas osób na co dzień nie stara się zwracać na siebie uwagi, chcą żyć normalnie, poszukują tej zwyczajności, której my mamy dość. Bez wyszukanych kreacji i mocnego makijażu nie robią aż tak wielkiego wrażenia. Dobrym tego przykładem będzie Taylor Swift. Parę dni temu zdjęcia gwiazdy z imprezy American music Awards podziwiał cały świat. Bez makijażu jej twarz nie robi na nikim aż tak piorunującego znaczenia. Jest ładna, ale nie wyróżnia się niczym szczególnie nadzwyczajnym.

Sami zobaczcie:

RICHARD BEETHAM / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Richard Beetham / Splash News

RICHARD BEETHAM / SPLASH NEWS/EAST NEWS/Richard Beetham / Splash News

A jak wy oceniacie Taylor w bardziej naturalnej odsłonie?

Zobaczcie też:

Nowe oblicze Taylor Swift

Jak podoba ci się Taylor Swift bez makijażu?
Więcej o: