Wybrałyście Olę, wygrała Paulina

Od tygodni zakłady bukmacherskie, fani programu "Top Model" i czytelniczki Luli - typowały, kto wygra pierwszą edycję programu. Werdykt był tym bardziej zaskakujący.

Paulina Papierska od początku miała swoje fanki, ale z naszych sondaży i Waszych komentarzy wynika, że to nie ona była faworytką programu. Najwięcej fanek miała Kasia Smolińska . Początkowo wiele z Was typowało również Emilię Pietras . Wydawałoby się, że wśród finałowej trójki największe szanse miała Ola Kuligowska - oddałyście na nią prawie 60 procent głosów. Z naszych informacji wynika, że w zakładach bukmacherskich najwięcej głosów oddawano na Anię Piszczałkę. Paulinę krytykowano za brak znajomości angielskiego, brak figury modelki i... obycia oraz zarzucano jej branie widzów "na litość". Tymczasem większość telewidzów zagłosowała właśnie na nią.

Paulina stara się odnaleźć w nowej sytuacji i chociaż wciąż zdarzają jej się momenty słabości, widać, że z każdą chwilą staje się coraz bardziej przebojowa. Zapewnia, że szerze wierzy w światowy sukces i karierę top modelki.

Czy już się do niej przekonałyście? Wróżycie jej sukces?

Zobaczcie, jak Paulina radziła sobie podczas finału - GALERIA

Poniżej print screen z Waszego głosowania:

materiały prasowe TVN

Więcej o: