Dodaj oczom odrobinę koloru! Purpurowy makijaż - WIDEO!

Makijaż w zbliżającym się karnawale powinien odznaczać się odważnymi kolorami. Nie bójcie się eksperymentować. Oto jedna z naszych propozycji!

Oto instruktaż wykonania:

1) Dobrze, by przed rozpoczęciem makijażu oczu użyć na powiece bazy pod cienie. Cień będzie trzymał się znacznie dłużej.

2) Na początek przy pomocy szerszego pędzla nałóżcie śliwkowy cień w miejsce załamania powieki.

3) Teraz potrzebować będziecie miękkiej, czarnej kredk i. Nie tylko obrysujcie nią dolną i górną linię rzęs. Innowacyjnym rozwiązaniem jest również użycie jej w zewnętrznych kącikach oczu - aż do załamania powieki. Może wydawać wam się to trochę dziwne, jednak dzięki temu makijaż będzie intensywniejszy. Kiedy już narysujecie kreski - użyjcie pędzelka, by kolor był bardziej jednolity.

4) Teraz czas na purpurowy cień . Płaskim pędzelkiem nałóżcie go na całą górną powiekę. Dzięki temu, że wcześniej rozprowadziłyście czarną kredkę - kolor będzie się z nią przenikał. Miejscami będzie ciemniejszy, w wewnętrznym kąciku - fiolet będzie znacznie bardziej intensywny.

5) Gdy skończycie z nakładaniem i rozprowadzaniem cienia - weźcie eyeliner i narysujcie nim kreski na górnej powiece . Spojrzenie będzie dzięki temu bardziej wyraziste.

6) Wytuszujcie rzęsy i nie zapominajcie o podkreśleniu brwi.

7) Najlepiej, by kolor ust pozostał w bardziej stonowanych, jaśniejszych barwach.

Zobaczcie wideo:

Jak wam się podoba propozycja?

Zobaczcie też:

Katy Perry i jej pocałunek Swarovskiego dla Harper's Bazaar

Lubicie kolorowe makijaże?
Więcej o: