Mała elegantka Elle Fanning

Dla dwunastolatki wybranie kreacji na czerwony dywan nie jest taką prostą sprawą.

Nawet jeśli pomocą służą styliści, problem leży w wyważeniu adekwatności sukienki do wieku . Elle Fanning ma dopiero dwanaście lat, a w kwestii stylu to jest trudny wiek. Młoda aktorka nie chce się już ubierać w dziewczęce, tiulowe, różowe sukienki - i pewnie dobrze, ale nie powinna też robić z siebie "starej malutkiej". Balowe lub wieczorowe kreacje przeznaczone dla dziewczynek często są bardzo zinfantylizowane, ale jak się okazuje można znaleźć dobre wyjście. Elle pomoc znalazła u projektantów. Dziewczynka już kilkakrotnie występowała w zwiewnych sukienkach Marca Jacobsa - pierwotnie przeznaczonych dla "dorosłych", ale idealnie pasujących do Elle.

Na hollywoodzkiej premierze "Somewhere" Sofii Coppoli Elle pojawiła się w małej czarnej z jesiennej kolekcji Valentino Couture i srebrnych butach zdobionych cekinami.

Ocena Luli: 9

Czerń mogłaby się wydawać zbyt poważna dla dwunastolatki, ale kokardy i warkoczyk oplatający głowę sprawiły, że Elle była jednocześnie dziewczęca i elegancka. Wyglądała ślicznie.

Elle FanningElle Fanning AP/Dan Steinberg, kolaż Lula.pl

Co sądzisz o stylizacji Elle?
Więcej o: