Taylor Swift twarzą marki CoverGirl

O Taylor Swift jest ostatnio bardzo głośno. Jej popularność rośnie, a wraz z nim zainteresowanie jej osobą. piosenkarka została właśnie twarzą marki kosmetycznej CoverGirl.

Ta 21-letnia artystka ma na swoim koncie sprzedanych ponad 10 mln albumów. Jest również najmłodszą w historii zwyciężczynią Country Music Awards . Popularność Taylot Swift rośnie i zapowiada się, że będzie jeszcze lepiej. Piosenkarka podpisała kontrakt z marką kosmetyczną CoverGirl i będzie ona jej nową twarzą.

Pierwsze zdjęcia Taylor możemy zobaczyć już teraz. Reklamuje ona nowe, lekkie podkłady do twarzy, które na rynku pojawią się już w styczniu.

Dyrektor generalny marki CoverGirl mówi:

"Wybraliśmy Taylor ze względu na jej naturalnie piękny i świeży wygląd. Idealnie pasuje ona do nowej luksusowej linii produktów do makijażu. Są to kosmetyki bardzo wysokiej jakości, przyjazne środowisku. Styl życia Taylor świetnie współgra z koncepcją nowego produktu. NaturalLuxe - czyli luksus, który nie jest bardzo ekstrawagancji, a raczej prosty i elegancki, inspirowany naturą".

Zobacz też wideo z backstage'u:

Zobaczcie też:

Jennifer Lopez globalną ambasadorką marki L'Oreal

Jak podoba wam się Taylor Swift w roli ambasadorki marki kosmetycznej?
Więcej o: