Nowa twarz Estée Lauder - Joan Smalls

Piękna Portorykanka dołączyła do grona modelek amerykańskiej marki! Od dziś to jej twarzy możemy spodziewać się w materiałach promocyjnych Estée Lauder.

Joan Smalls podpisała kontrakt z Estée Lauder zapewne już kilka tygodni temu, ale koncern oficjalnie podał to do wiadomości dopiero 10 grudnia. Modelka dołączyła tym samym do rodziny rzeczniczek marki: Hilary Rhoda, Carolyn Murphy, Elizabeth Hurley, Constance Jablonski i Liu Wen . Jej debiut w międzynarodowych kampaniach reklamowych dedykowanych kolekcjom makijażu i kosmetykom pielęgnacyjnym przewidziano na maj 2011 roku.

Uśmiech Joan, ciepło i pozytywna energia są idealne dla marki Estée Lauder . Joan jest wpaniałym uzupełnieniem grupy naszych rzeczniczek - mówi Aerin Lauder, dyrektor kreatywna marki.

Joan zadebiutowała w świecie wielkiej mody w styczniu 2010 roku . Od tamtej pory, szybko wspina się na szczyty rankingów dzięki obecności na wybiegach w Nowym Jorku, Paryżu i Mediolanie. Brała udział w pokazach takich projektantów jak: Marc Jacobs, Prada, Gucci, Jil Sander, Derek Lam, Givenchy i Louis Vuitton . Pojawiła się również na łamach amerykańskiej, francuskiej, niemieckiej i włoskiej edycji magazynu Vogue, jak również w magazynie Interview, i I.D. Magazine.

Więcej:

Kto całuje pocałunkiem Swarovskiego?

Więcej o: