Lady Gaga ponownie twarzą Mac Viva Glam!

Marka MAC ogłosiła, że Lady Gaga po raz kolejny w tym roku zostanie twarzą MAC Viva Glam. Dzięki zakupowi  produktów sygnowanych nazwiskiem artystki wspieramy fundację walczącą wspierającą osoby chore na AIDS i HIV.

W zeszłym roku pomadka MAC z serii Viva Glam była najlepiej sprzedającym się produktem tej marki. Zyski wyniosły ponad 32 mln $. W kampanii z 2010 roku z Lady Gagą występowała również Cyndi Lauper. W nadchodzącym roku Gaga będzie jedyną bohaterką!

Zdjęciami do nowej kampanii zajął się Nick Knight, natomiast stylizacją Nicola Formichetti. Diamenty, perły i piękny makijaż tworzą niesamowity klimat fotografii. Pomijając oczywistą obróbkę graficzą można pokusić się o stwierdzenie, że piosenkarka wygląda naprawdę zjawiskowo.

Przypomnijmy, że MAC AIDS Foundation działa już od 1994 roku. Od tego czasu AIDS Fund zainwestował ponad 180 mln dol. w organizacje charytatywne rozsiane po całym świecie. Stał się dzięki tym samym światowym liderem w walce z chorobą. Ich założeniem jest przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się epidemii, oraz poprawić warunki życia osób już chorych. Darowizny są zbierane dzięki sprzedaży pomadek i błyszczyków Viva Glam . Cały zysk przeznaczony jest na walkę z HIV/AIDS.

Lady Gaga na czerwonym dywanie w Tabloid, Tokio.Lady Gaga na czerwonym dywanie w Tabloid, Tokio. Fot. Materiały prasowe

Zobacz też:

Quiz:

Kreacje Lady Gagi

Więcej o: