Amanda Seyfried twarzą bardzo drogiej marki kosmetycznej

Amanda Seyfried właśnie podpisała kontrakt z marką luksusowych kosmetyków Clé de Peau Beauté. Reklamy pojawią się niedługo. Czy wybór okaże się słuszny?

Amanda Seyfried, o której świat usłyszał po roli Karen Smith w filmie Mean Girls - została właśnie twarzą luksusowej, bardzo drogiej marki kosmetycznej Clé de Peau Beauté. Jest to japońska marka należąca do grupy Shiseido.

Kampania z udziałem aktorki pojawią się na wiosnę 2011 roku. Zdjęciami zajął się brytyjski fotograf - David Sims, natomiast wizażem Lucia Peroni.

Yoshiaki Okabe - Dyrektor Generalny marki tłumaczy:

Uroda i wewnętrzny blask Amandy są idealnym ucieleśnieniem Clé de Peau Beauté. Jesteśmy niezwykle podekscytowani, że to właśnie ona będzie reprezentowała naszą markę. Wiosna 2011 to kampania, która z pewnością wniesie świeży urok i będzie niezapomniana".

Dla zwizualizowania wam jak drogie są produkty japońskiej marki, warto wspomnieć, że przeciętna cena kremu na noc wynosi 525$!

W związku z tym, jesteśmy ciekawi, czy, oby na pewno wybór Amandy Seyfried okaże się słuszny. Gwiazda ma 25 lat. Jest głównie rozpoznawana i kojarzona przez ludzi w swoim wieku, których wątpliwe, by było stać na zakup tak drogich produktów.

Gwiazdy na gali Oscary 2010 - Amanda SeyfriedGwiazdy na gali Oscary 2010 - Amanda Seyfried AP Photo/Matt Sayles

Zobacz też:

Jennifer Lopez globalną ambasadorką marki L'Oreal

Jak wy oceniacie ten wybór?
Więcej o: