Fergie w podróży

Amerykańska piosenkarka z zespołu Black Eyed Peas w wygodnym i nieformalnym stroju.

Fergie znana z bycia wokalistką popowego zespołu Black Eyed Peas oraz umiłowania do wygodnych trendów, po raz kolejny pokazała swoje casualowe oblicze w ciekawym wydaniu . Wraz ze swoim chłopakiem Joshem, pojawiła się na lotnisku w St Barts, by dotrzeć na noworoczny prywatny koncert organizowany przez Romana Abramowicza.

Piosenkarka pojawiła się w charakterystycznej dla niej burzy loków w naturalnie wyglądającym kolorze oraz, typowych dla gwiazd, przeciwsłonecznych okularach. Fergie wybrała model z metalowym wykończeniem i lustrzanymi soczewkami w złotym kolorze. Jej strój zachwycał efektowną prostotą i praktycznością . Artystka miała na sobie monochromatyczną czarną bazę w postaci tank topu, luźnej kamizelki, prostej i sporej torby oraz botków peep toe przełamaną intensywnie wzorzystymi leginsami w odcieniach turkusu.

Jak widać nie trzeba zakładać plastikowych sukienek ani samej bielizny, by wzbudzić zainteresowanie. Fergie połączyła wygodną prostotę z modowymi hitami . Całość leżała bardzo dobrze, była nienachalnie efektowna oraz dobrze dobrana do okazji.

Ocena Luli : 9

Więcej o: