Alex Curran na spacerze

Angielska modelka w czarno-białej stylizacji.

Alex Curran zajmuje się modelingiem i pisaniem o modzie do Daily Mirror . Poza tym, sławę przyniosło jej bycie WAG (ang. Wives And Girlfriends), czyli partnerką sportowca (niegdyś określenie dotyczyło tylko angielskich piłkarzy).

Nasza bohaterka została przyłapana podczas spaceru. Miała na sobie klasyczne kolczyki ze sporymi diamentami, dużą ilość bransoletek w stylu Dody , srebrny zegarek ze skórzanym paskiem, czarne eskimoski UGG , spodnie-rurki z marmurkowym deseniem oraz luźną i wygodną bluzkę w szerokie czarno-białe pasy. "Celebryckiej" całości dopełniła najbardziej pożądana torebka świata - Hermes Birkin .

Podsumowując: strój ten wygląda efektownie i wygodnie . Z pewnością nadaje się na angielską niepogodę dzięki ciepłym i nieprzemakalnym butom. Zastanawia nas tylko, czy wybór tak oczywistych hitów jak eskimoski UGG i torebka Birkin nie był podyktowany chęcią łatwego dodania klasy strojowi . Do tego zupełny miks stylów - klasyczna i elegancka torebka oraz kolczyki, rockowe bransoletki i spodnie, góra o lekko sportowym stylu. Niby nie ma się do czego przyczepić, bo stylizacja zwraca na siebie uwagę, jest dobrze dobrana do okazji i leży świetnie; mimo to coś nieokreślonego nas razi...

Ocena Luli : 9

Alex Curran na spacerzeAlex Curran na spacerze fot. East News

Więcej o: