Nicky Hilton w cętki

Modna siostra Paris Hilton na spacerze.

Mniej porywcza z sióstr Hilton została przyłapana podczas pieszej podróży. Nicky znana jest ze swojego, raczej minimalistycznego , stylu, który w niczym nie przypomina jaskrawych i często kiczowatych strojów Paris . Jej umiejętności w dobieraniu ubrań i dodatków zostały docenione, dzięki czemu młodsza z sióstr mogła wypuścić na rynek własną linię odzieżową Chick by Nicky Hilton , projektować torebki dla marki Samantha Thavasa oraz zaprezentować własną kolekcję ubrań Nicholai podczas New York Fashion Week oraz Tygodnia Mody Mercedes Benz.

Nicky Hilton miała na sobie czarny strój, który składał się z, najmodniejszych ostatnio, okularów, których kształt przypomina kocie oko ; czarnej torby przeciętej dwoma srebrnymi suwakami zakończonymi frędzlami; leginsów w tym samym kolorze oraz balerin z rzemykami. Tę monochromatyczną bazę celebrytka przełamała krótkim płaszczem w cętki , który jest hitem tego sezonu. Całości dopełniła srebrna biżuteria oraz, wyróżniający się spośród niej, czerwony pierścionek.

Całość jest stuprocentowo w stylu Nicky. Nie ma w tym stroju nic na siłę, za to nie ma też nic odkrywczego ani zaskakującego. Wszystko (no, może poza biżuterią ) jest spójnie połączone i do siebie pasuje. Niestety płaszczyk wygląda na nieco bezkształtny , a jego guziki nie wzbudziły naszego zachwytu. Plus za ciekawą wersję wygodnych balerin i fantastyczne, przy czym nieprzesadnie wyraziste, okulary.

Ocena Luli : 8

Nicky HiltonNicky Hilton fot. East News

Więcej o: