Styl Carine Roitfeld

Wiele osób zastanawia się, czy pomimo odejścia z Vogue Paris Carine Roitfeld będzie tak wszechobecna, jak była przez ostatnią dekadę. Jej styl towarzyszył nam przez ostatnie dziesięciolecie a Carine zachwycała gdziekolwiek się pojawiła.

Carine zawsze była fanką absolutnej perfekcji, ale nie tej, którą preferuje Anna Dello Russo. Naczelna paryskiego Vogue'a w przeciwieństwie do swojej koleżanki z Vogue Nippon nie zakładała stylizacji rodem z wybiegów, a sama tworzyła zestawy. Carine jest bowiem, a może przede wszystkim stylistką , której styl inspirował fanki mody przez 10 lat.

Lubi czerń, skórę i futra. Stawia na zmysłowość , kobiecość i francuską elegancję, które ożywiała domieszką buntu i młodzieżowej nuty . Nie obawiała się krytyki za noszenie dżinsowych spódnic i T-shirtów. Często można ją było zobaczyć w klasycznych, trochę biznesowych koszulach i prostych spodniach, choć zwykle podkreślała sylwetkę modelki obcisłymi spódnicami. Wieczorami stawiała na zjawiskowe kreacje . Z pewnością będzie nam brakować jej stylizacji i mamy nadzieję, że nie zniknie na zawsze z mediów.

Przegląd stylizacji Carine - GALERIA !

Styl Carine Roitfeld:
Więcej o: