Anja Rubik z narzeczonym w kampanii perfum DKNY

Anja Rubik została twarzą nowego zapachu perfum Donny Karan DKNY Women Energizing Fragrance. W namiętnej reklamie występuje wraz z narzeczonym.

Donna Karan wzbogaciła swój zapachowy dobytek o kolejną nowość. Na rynku właśnie pojawia się kolejna wersja kultowego zapachu z 1999 roku - DKNY Women. Nowe perfumy nazywają się DKNY Women Energizing i są lżejszą, delikatniejszą i bardziej świeżą odmianą Women. Hasło przewodnie brzmi: "Poczuj Nowy Jork letnią porą".

Skład zapachu wskazuje na to, że rzeczywiście jest on orzeźwiający. Wśród nut zapachowych znaleźć można: cytrusy, zieloną orchideę, liście pomidora, żonkil, brzoza, lotos, cebulki tulipanów oraz wódka cytrynowa. Musicie przyznać, że to całkiem ciekawe połączenie.

Twarzą reklamową zapachu została Anja Rubik wraz ze swym narzeczonym Sashą Knezevicem. Sesja jest naszym zdaniem bardzo udana. Namiętne zdjęcia wyszły świetnie. Dobry był również sam pomysł na nie. Para miała w tym przypadku ułatwione zadanie.

nie jest to zresztą pierwszy zapach, który narzeczeni wspólnie reklamują. Parę miesięcy temu Anja wraz z Sashą promowali perfumy Gap - "Close".

Zobaczcie też:

Na jakie perfumy postawić tej zimy?

jak podobaja wam się zdjęcia reklamowe perfum DKNY?
Więcej o: