Agata Rubik klasycznie

Żona polskiego maestro w klasycznym wydaniu na premierze filmu.

Agata Rubik przyszła niedawno ze swoim mężem Piotrem na premierę filmu Cezarego Pazury pod tytułem Weekend . Aż trudno się domyślić, że niedawno urodziła dziecko! Jej figura wygląda dokładnie tak, jak za czasów modelingu. Zachwycała także stylizacją, choć wybrała zupełnie prosty wariant. Miała na sobie cielistą bluzkę z długim rękawem, pantofle marki Christian Louboutin w tym samym kolorze, skórzaną czarną spódniczkę od Agnieszki Maciejak , której warstwy zostały ułożone w jodełkę, tworzącą nieco niesforną pionową linię z tyłu (kawałki skóry lekko się odginały). Na dodatek marzenie wielu kobiet - torebka Chanel 2.55 w kolorze spódnicy.

Musimy przyznać, że w erze futurystycznych kreacji oraz ciągłego zadziwiania ta klasyczność, prostota i elegancja jest miłą odmianą. Poza odgiętymi kawałkami skóry na spódnicy, czego Agata nie przewidziała, a za co nie powinna być odpowiedzialna (nieprecyzyjny projekt), nie ma się do czego przyczepić - gratulujemy!

Ocena Luli : 10

Agata Rubik z mężem na premierze 'Weekendu' Cezarego PazuryAgata Rubik z mężem na premierze "Weekendu" Cezarego Pazury fot. Kapif

Więcej o: