Natalia Lesz nie boi się kolorowych makijaży

W piątek wieczorem odbyła się gala "Twojego Stylu". Pojawiła się na niej między innymi Natalia Lesz w bardzo ciekawym i odważnym makijażu.

W karnawałowym makijażu nie powinniśmy bać się odrobiny koloru. A nawet więcej niż odrobiny! Doskonałym tego przykładem może być Natalia Lesz , która na piątkowej gali Twojego Stylu postawiła nie tylko na całą gamę barw wokół oczu, ale i na ciekawe, odważne, geometryczne kształty.

Turkus, złoto, brąz, śliwka pomarańcz, żółty oraz żywy niebieski. Aż trudno uwierzyć, że można to wszystko połączyć w jedną, ładną całość. Kolory przechodzą przez siebie tworząc ciekawy efekt końcowy.

Na taki makijaż można sobie pozwolić pod warunkiem, że dobrze zestawimy go z wieczorową kreacją, która przy takim zestawie odcieni - powinna być raczej prosta i stonowana. I była. Natalia postawiła na tak zwaną małą czarną. Dosłownie, bo była to kreacja projektu Jeremy'ego Scotta z zeszłorocznej jesienno-zimowej kolekcji. Na plecach znajdował się napis: Little Black Dress. Niestety trochę gorzej było już z dobraniem odpowiednich butów...

Warto dodać, że w kwietniu 2010 roku w identycznej sukience prezentowała się na jednej z imprez Kelly Osbourne.

KAPIF.PL/KAPIF

Jak oceniacie makijaż Natalii?

Więcej o: