Emma Roberts codziennie

Casual w wykonaniu dwudziestoletniej amerykańskiej aktorki.

Emma Roberts , mimo młodego wieku, ma na swoim koncie sporo ról. Kojarzona jest głównie z pierwszoplanowej roli w serialu Nieidealna , ale także komedii romantycznej Wild Child czy twórczości muzycznej na potrzeby filmów, w których grała. Co ciekawe, jest bratanicą Julii Roberts !

Młoda aktorka została niedawno przyłapana przez paparazzi. Miała wtedy na sobie czarno-brązowe okulary z dużymi soczewkami, beżowy tank top stylizowany na zniszczony , czarne lakierowane baleriny, spodnie-rurki w tym samym kolorze, pakowną torbę z dwoma rodzajami uchwytów oraz niebanalną biżuterię w formie "szelek" , czyli body chain, z ozdobnym paskiem z przodu.

Trzeba przyznać, że strój jest dobrze dobrany do okazji i wieku aktorki. Podoba nam się pomysł z "szelkowym naszyjnikiem" i to, że Emma miała odwagę go założyć. Reszta stroju wydaje się dosyć banalna, ale ratuje ją charakter podkoszulka - sama Kate Moss pewnie by się takiego nie powstydziła. Mógłby jednak być nieco dłuższy, żeby nie odsłaniać ciała z boku. Zmiana okularów i butów wyszłaby tu na plus, choć ogólnie aktorka wygląda dobrze.

Ocena Luli : 8

Emma RobertsEmma Roberts fot. East News

Więcej o: