Doda zna urodowe trendy wiosennego sezonu

Doda pojawiła się w piątek wieczorem na urodzinach swojej koleżanki Dżagi. Artystka pokazała, że najnowsze trendy w makijażu nie są jej obce!

W piątkowy wieczór Doda pojawiła się wraz ze swą koleżanką Dżagą w klubie Show. Świętowały one urodziny scenicznego sobowtóra Dody.

Artystka postawiła na swój sprawdzony dość wyzywający look. Dziś jednak nie o tym. Tym razem oceniamy makijaż. Zauważyliśmy bowiem, że jest na bieżąco z nowymi trendami w dziedzinie urody .

Zaledwie parę dni temu pisaliśmy o absolutnym hicie nadchodzącego sezonu. W makijażu dominującym trendem będzie pomarańczowy kolor pomadki. Obserwowaliśmy go nie tylko na deskach światowych wybiegów mody. Wiele znanych gwiazd światowego formatu z ochotą naśladuje nowy , urodowy trend.

Doda nie mogła pozostać w tyle. Tego wieczoru piosenkarka miała niezwykle precyzyjnie wykonany makijaż, a na ustach najmodniejszy kolor szminki.

To jednak nie wszystko. Wykorzystała również modne elementy wizerunku Pin Up Girl. Czerwoną bandamkę przewiązała wokół włosów (nie trzeba wspominać, że była to peruka). Wszystko to dobrze komponowało się z całością stylizacji. Dorysowany mały pieprzyk kojarzący się nieodzownie z Marilyn Monroe był charakterystycznym, dobrze dopasowanym dodatkiem wieńczącym cały efekt makijażu.

Jak wam się podoba?

Całości dopełniał makijaż.Całości dopełniał makijaż. KAPIF.PL/KAPIF

Zobacz też:

Leighton Meester w pomarańczowej szmince na okładce Seventeen

Więcej o: