Cameron Diaz w beżowym sweterku

Oceniamy strój amerykańskiej aktorki, którą przyłapali paparazzi, gdy czekała na chłopaka po wizycie w siłowni.

Cameron Diaz to amerykańska aktorka o charakterystycznej urodzie i wspaniałej figurze. Znamy ją z filmów Maska , Sposób na blondynkę , Aniołki Charliego , Co się zdarzyło w Las Vegas czy głosu królewny Fiony w kultowym Shreku .

Celebrytka została uwieczniona na zdjęciu podczas oczekiwania na samochód chłopaka. Wracała z siłowni. Trzeba przyznać, że jak na taką okazję, wyglądała świetnie! Miała na sobie dość szerokie kolczyki-koła, granatowe dżinsy-rurki, brązowe kozaki o prostym fasonie, białą koszulkę, a na niej beżowy krótki sweterek ze zdobnymi oczkami . Do tego ogromna torba w tym samym kolorze, która jest stylowym zamiennikiem popularnej czarnej, niezbyt atrakcyjnej wersji sportowych marek.

Trzeba przyznać, że mało kto potrafi z tak prostego stroju uzyskać taki efekt! Kolorystyka jest nienachalna, bardzo naturalna i świetnie współgra z urodą aktorki . Do tego jest na tyle dobrze dobrana i wyrazista, że mimo małego nasycenia barw, oczy patrzących zwracają uwagę na strój. Sweterek jest świetnie wyeksponowany i robi największe wrażenie. Całość kojarzy się z pyszną poranną kawą posypaną czekoladowymi wiórkami! Nie ma się do czego przyczepić.

Ocena Luli : 10

Cameron DiazCameron Diaz fot. East News

Więcej o: