Mała czarna według gwiazd

Gwiazdy mają mnóstwo okazji do zakładania eleganckich sukienek. Często wybierają wiecznie modną "małą czarną". Sprawdźmy kto założył tego typu sukienkę...

Mała czarna to najlepsza opcja, gdy nie wiemy co założyć na oficjalne wyjście. Jej charakterów i oblicz jest nieskończenie wiele, dlatego każda z nas zawsze znajdzie model, który będzie nadawał się na konkretną okazję i dla każdego typu sylwetki.

Gwiazdy często sięgają po ten typ sukienki. Na eleganckie przyjęcia często wybierane są nieco dłuższe i bardziej zdobne modele, a na co dzień - proste i gładkie na szerokich ramiączkach. Ostatnio najmodniejsze są modele na jedno ramię jak u Kate Moss , cekinowe i koronkowe jak u Blake Lively oraz skórzane, które upodobała sobie Edyta Herbuś czy Marina Łuczenko . Karnawał zachęca do ich noszenia!

Niestety - także celebrytki miewają wpadki , nawet jeśli zdecydują się na (pozornie) bezpiecznego "pewniaka" w postaci małej czarnej. Stylizacja z taką sukienką nie powiodła się Izie Miko , która uzyskała nieco kiczowaty wygląd przez zbyt dużą ilość połysku oraz Natalii Lesz , która mimo wyboru podpatrzonego u zachodniej gwiazdki Kelly Osbourne , wyglądała jakby założyła sukienkę nieudolnie wykrojoną ze znoszonego swetra.

Jak widać - nie można kierować się markami, popularnością na zachodzie czy seksownym krojem. Mała czarna musi pasować do sylwetki i okazji oraz być wykonana z dobrego gatunkowo materiału o eleganckim wyglądzie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii gwiazd w małych czarnych !

Blake LivelyBlake Lively fot. AP

Więcej o: