Balmain w Polsce

Mamy znakomitą wiadomość dla fanek Balmain. Już w marcu oferta salonu Moliera 2 w Warszawie zostanie poszerzona o kolekcję francuskiego domu mody.?

Luksusowy butik w stolicy to pierwszy salon, i przez długi czas będzie jedynym miejscem, w którym można będzie kupić rzeczy zaprojektowane przez Christophe Decarnina. Od czasu objęcia przez niego stanowiska głównego projektanta marka Balmain zyskała prestiż. Jego kolekcje były tak popularne, że powstała nowa moda, którą nazwano "Balmania". Francuski projektant, który w 2006 roku przejął stanowisko postanowił kontynuować dzieło wcześniejszych projektantów, jak Oscar de la Renta i Pierre Balmain. Łączył królewski styl z wygodą, ale dodał do niego rockowy powiew za który pokochały go fanki mody na całym świecie. Jego kolekcje zaczęły wyznaczać kurs i trendy, za którymi zaczęli podążać pozostali. Rockowa elegancja będąca teraz symbolem tej francuskiej marki jest kochana również przez gwiazdy.

Anja Rubik w finale Top Model Zostań ModelkąAnja Rubik w finale Top Model Zostań Modelką Forum

W butiku pojawi się kolekcja na wiosnę/lato 2011, w której Decarnin zaproponował minispódniczki i kurtki ozdobione agrafkami, ćwiekami i nitami. Głównym modelem spodni są oczywiście rurki. Na wiosnę 2011 Balmain proponuje błyszczące, metaliczne lub cieniowane spodnie. W kolekcji pojawiły się również poplamione dżinsy i poszarpane, dżinsowe szorty. Do tego powyciągane T-shirty, bluzki na ramiączka z nadrukiem amerykańskiej flagi, cieniowane koszule i gorsety.

Po niezwykle szykownej, wręcz barokowej kolekcji na jesień/zimę 2010/2011 Christophe zdecydował się znowu na ręcznie ozdabiane kreacje. Zastanawiamy się, czy Balmainia nadal jest tak silna, że kobiety będą wydawać naprawdę duże kwoty na rzeczy, które przy niewielkim wysiłku można zrobić samodzielnie. Ta kolekcja sprawdzi siłę marki. Ciekawe również, jak Balmain zostanie przyjęty w Polsce.

Zobaczcie co znajdziecie w butiku - GALERIA !

Balmain w Polsce:
Więcej o: