Modelki w sesji z ukochanymi

Sześć modelek wzięło udział w walentynkowej sesji do amerykańskiego Vogue'a razem ze swoimi ukochanymi. Zobaczcie partnerów Anji, Alessandry, Aminaty, Angelli, Bonnie i Coco!

Zbliża się dzień zakochanych , nic więc dziwnego, że zaczynają nas otaczać miłosne motywy. Nawet Anna Wintour dała się ponieść tej magii i w lutowym numerze znalazła miejsce dla zakochanych. Wybrała sześć bardzo znanych modelek, które razem ze swoimi życiowymi partnerami wzięły udział w sesji zatytułowanej "Love in the trenches " ("Miłość w trenczach'). Tytuł nawiązuje do tekstu piosenki "Love is in the air", którą śpiewał John Paul Young, ale niedosłownie. Pani Wintour nie byłaby przecież sobą, gdyby w sesji nie zaprezentowała modnych ubrań. Choć nas to nie dziwi, bo przecież Vogue, to magazyn o modzie, a nie sławnych osobach.

Alessandra Ambrosio , Anja Rubik , Coco Rocha , Angela Lindval l, Aminata Niaria i Bonnie Chen przedstawiły światu swoich ukochanych. Pary opowiedziały jak się poznały i opowiedziały o najlepszych wspomnieniach walentynkowych. Kilku panów znamy z mediów, jak choćby narzeczonego Anji Rubik, czy męża Coco, ale zaskoczeniem dla niektórych z Was będą pewnie typowo polskie nazwiska partnerów Alessandry i Angeli .

Zdjęcia zrobił Patrick Demarchelier , który doskonale uchwycił chemię między partnerami. Alessandra i Jamie pokazali, że potrafią się razem doskonale bawić. Fotografia Coco i Jamesa przypomina cudowny film z ich ślubu, a Anji i Sashy jest bardzo intymna, choć podobnych zdjęć tej pary widzieliśmy już wiele. Drugim ważnym elementem sesji, poza uczuciem, są trencze. Stylizacją zajęła się Tabitha Simmons . Stylistka wybrała najmodniejsze płaszcze z nowych kolekcji takich marek, jak Burberry Prorsum, Jil Sander, Kenneth Cole New York, Max Mara Nina Ricci oraz RED Valentino i zestawiła je zgodnie z nadchodzącymi trendami. Panów ubrała w pasującym stylu i udało się jej uniknąć wrażenia sklonowanych zestawów. Całość wypadła naprawdę spójnie i nowocześnie. Podoba nam się takie ujęcie tematu zakochanych bez serduszek i kupidyna, jak to zrobiła marka Victoria's Secret .

GALERIA !

Więcej o: