Terry Richardson się uspokoił!

Niewiarygodne! W sesji zrobionej przez Terry'ego nie ma ani nagości, ani prowokacji. Kampanię zrealizowaną dla Opening Ceremony i Levi's można nazwać spokojną.

Co prawda na jednym zdjęciu odsłonięte zostało udo Anais Pouliot , ale w porównaniu z wcześniejszymi sesjami autorstwa Richardsona jest to niezwykle niewinne i spokojne. Po oskarżeniach, jakie przeciwko Terry'emu wytoczyła jego była modelka Rie Rasmussen uważniej zaczęto obserwować jego poczynania. Przyjaciółki fotografa stanęły za nim plecami.

Terry nie zmusza dziewczyn do niczego, czego nie chcą robić. Kładzie cię gołą w kupie błota, ponieważ ty tego chcesz. Dotykasz siebie, bo tego chcesz. " - powiedziała modelka Abbey Lee Kershaw.

Jednak nie do końca to prawda. Anja Rubik , mimo że twierdzi, że ufa Terry'emu nie zdecydowała się na udział w sesji do kalendarza Pirelli, który robił Richardson i jako pierwsza w historii odmówiła tego zaszczytu.

Może te baczne obserwacje skłoniły Terry'ego do zmiany, a może to były wymogi firm zlecających sesję. Niemniej jednak kampania promująca współpracę Opening Ceremony z marką Levi's jest tak klasyczna, prosta i mało prowokacyjna, że niektórym wyda się nudna . Jak podoba się Wam zmiana stylistyki Terry'ego?

GALERIA !

sesja: Opening Ceremony i Levi's Fotograf: Terry Richardson Modele: Anais Pouliot i PJ Stylizacja: Mel Ottenberg

Nowy styl Terry'ego
Więcej o: