Nowa kolekcja MAC - Wonder Woman!

Już dawno pisaliśmy o tym, że na wiosnę 2011 roku na rynku pojawi się nowa, bardzo kolorowa kolekcja kosmetyków do makijażu MAC Wonder Woman.

Wonder Woman jest jedną z trzech najbardziej znanych postaci świata DC. Komiksowa postać jest członkinią żeńskiego plemienia Amazonek. W swojej "cywilnej" sekretnej tożsamości funkcjonuje jako Księżniczka Diana, ambasadorka Amazonek w świecie ludzi. Bardzo znana i popularna postać w USA

Po sukcesie Supermana i Batmana, księżniczka Amazonka zadebiutowała w 1941 roku na łamach ALL STAR COMICS autorstwa dr Williama Moultona Marstona z ilustracjami H.G. Petersa. Jej pierwsze główne opowiadanie oraz okładka znalazły się w SENSATION COMICS Dobrze przyjęta przez czytelników, w lecie 1942 roku zdobyła swoją własną serię.

Podczas drugiej wojny światowej była zarówno superbohaterką oraz, jako księżniczka Diana, członkinią sił zbrojnych. Opuściła Rajską Wyspę, by podążyć za szykownym oficerem wywiadu Stanów Zjednoczonych, Steve'm Trevorem, i walczyć z Państwami Osi. Przez całe dziesięciolecia postać wciąż żyła przeżywając nowe przygody.

W 2003 postać trafiła na pierwsze strony gazet z powodu zmiany fryzury bohaterki. Krótkie włosy Wonder Woman stały się tematem numer jeden dla nowojorskich tabloidów.

Na część znanej i lubianej w USA postaci marka MAC postanowiła stworzyć kolekcję kosmetyków do makijażu . Zarówno opakowania, jak i same produkty utrzymane są w komiksowe kolorystyce.

Zajrzyjcie do naszej galerii - znajdziecie tam zdjęcia wraz z informacją o cenach!

Zobacz również:

Skincode - nowa marka dermokosmetyków

Więcej o: