H&M kampania na wiosnę 2011

Marla H&M zaprezentowała swoją najnowszą kampanię reklamową, w której wystąpiły weteranki modelingu - Freja Beha Erichsen i Raquel Zimmermann oraz debiutantki Hannah Holman i Tati Cotliar.

Kampania H&M zatytułowana "wiosenne przebudzenie " z udziałem znanych modelek zainspirowana została stylistyką lat 70 , bo ten styl przeważa w najnowszej kolekcji, która trafiła już do sklepów. Znajdziemy w niej długie spódnice, bluzki przypominające tuniki i spodnie dzwony. Jednak głównym elementem jest dżins i to on odegrał główną rolę w najnowszej kampanii reklamowej. Denimowe są nie tylko spodnie, ale i koszule. Znana sieciówka H&M na wiosnę 2011 proponuje zestawy jednokolorowe np. długą spódnicę zestawioną z kamizelką w tym samym odcieniu lub dwukolorowe - szorty i koszula powinny być uszyte z dżinsu o różnych barwach. Do tego warto dodać białą koszulę lub beżowy top oraz brązowe dodatki. Obejrzyjcie kolekcję i zdjęcia - kampania H&M wiosna 2011 !

marka: H&M sezon: wiosna 2011 fotograf: Daniel Jackson modele: Freja Beha Erichsen i Raquel Zimmermann, Hannah Holman, Tati Cotliar

Więcej o: