Modne symetryczne kreski. Nicole Richie na okładce Remix

Symetryczne kreski w makijażu oka będą w nadchodzącym sezonie jednym z hitów. Nicole Richie na okładce magazynu Remix prezentuje jak powinno się je "nosić".

Zdajemy sobie sprawę z tego, że jest już przeszło połowa lutego, ale kiedy zobaczyliśmy grudniowe wydanie magazynu Remix nie mogliśmy się powstrzymać, by nie napisać kilka słów na temat modnego makijażu, który na okładce prezentuje Nicole Richie.

Wszystko zaczęło się od pokazu wiosenno-letniej kolekcji Chanel. Pisaliśmy już o kilku trendach w makijażu, które to będą obowiązywały nas w nadchodzącym sezonie. Jednym z nich będą symetryczne, nie tylko czarne kreski namalowane eyelinerem lub kredką. I nie chodzi o standardową kreskę tuż przy górnej linii rzęs!

Najmodniejsza kreska to ta przy załamaniu powieki . Może być klasycznie czarna, ale nie tylko! Tej wiosny modne będą żywe i wyraziste kolory . Czemu, by ich nie wykorzystać?!

Pomysł wydawać się może dość kontrowersyjny, ale zobaczcie tylko na fotografie Nicole Richie, a przekonacie się, że kreski w niestandardowym miejscu nie tylko mogą wyglądać dobrze, ale również stylowo i elegancko.

W skromniejszym wydaniu (tak jak na okładce) kreski grają tak zwane pierwsze skrzypce. Na górnej powiece jest ich aż trzy. Jedna to standardowa czarna kreska wykonana eyelinerem tuż przy linii rzęs, kolejne dwie podkreślają kształty oka nieco wyżej. By nie odwracać uwagi od oczu - reszta makijażu powinna pozostać w bardziej stonowanej kolorystyce.

W wydaniu wieczorowym możemy dodać cienie, które jeszcze bardziej urozmaicą nasz look.

Kreski nadają naszej twarzy ostrości i wyrazu. Pomysł wykorzystano również na pokazie wiosenno-letniej kolekcji Marni w Mediolanie. Do modnego makijażu dodano również pomarańczową pomadkę , która w nadchodzącym sezonie będzie absolutnym hitem!

Jak wam się podoba?

Chanel/kolekcja wiosna lato 2011 w ParyżuChanel/kolekcja wiosna lato 2011 w Paryżu Fot. eastnews

Marni, pokaz wiosenno-letniej kolekcji na rok 2011. MediolanMarni, pokaz wiosenno-letniej kolekcji na rok 2011. Mediolan EAST NEWS/Marni, pokaz wiosenno-letniej kolekcji na rok 2011. MediolanMarni, pokaz wiosenno-letniej kolekcji na rok 2011. Mediolan EAST NEWS/

Zobaczcie też kulisy sesji zdjęciowej z udziałem Nicole Richie!

 

Zobaczcie również:

Neonowy róż pomadki - hit, czy kit?

Neonowy róż pomadki na pokazie Jil SanderNeonowy róż pomadki na pokazie Jil Sander kolaż lula.pl

Jak podoba wam się pomysł z wykorzystaniem symetrycznych kresek w makijażu
Więcej o: