Karolina Kurkova w beżach

Czeski aniołek Victoria's Secret na New York Fashion Week.

Karolina Kurkova to modelka znana głównie dzięki pokazom dla Victoria's Secret. Czeszka ostatnio bardzo schudła, przez co stała się bohaterką tabloidów. My zajmiemy się jej strojem z Nowojorskiego Tygodnia Mody .

Modelka miała na sobie strój w odcieniach beżu , na który składały się spodnie "marchewki" z zaszewkami i na kant, beżowa bluzka z długim rękawem, cienki miedziany pasek, wzorzysta torba na długim pasku oraz brązowe buty na skarpetkach w kolorze góry.

Całość była ciekawa i przemyślana kolorystycznie. Plus za fantastyczne spodnie w męskim stylu , a także za piaskową kolorystykę, która wiosną i latem skutecznie będzie konkurować z kolorami fluo . Mamy wrażenie, że melanż sweterka i kokardka na pasku nieco psują ten minimalistyczny charakter spodni. Dodatkowo, tak jak nie sprzeciwiamy się kontrowersyjnym skarpetkom do sandałów, tak w tym przypadku kolor butów mógłby być zimniejszy - najlepiej w kolorze bluzki i skarpetek.

Ocena Luli : 8

Karolina Kurkova na tygodniu mody w Nowym JorkuKarolina Kurkova na tygodniu mody w Nowym Jorku fot. East News

Więcej o: