Tydzień mody w Nowym Jorku. Estee Lauder dla Dereka Lam

13 lutego w Nowym Jorku prezentował swą kolekcję Derek Lam. Za wizaż odpowiedzialna była marka Estee Lauder. Zobaczcie efekty!

Estée Lauder już po raz trzeci współpracuje z Derekiem Lam. Przy okazji jesiennej kolekcji na 2011 rok wizażysta marki Toma Pecheux stworzył wyraziste, nowoczesne metaliczne makijaże, które mogą stać się dla wam inspiracją do stworzenia wieczorowej charakteryzacji.

Na wybiegu podziwiać można było ambasadorki marki Estee Lauder: Liu Wen, Constance Jablonski i Joan Smalls.

Metaliczny makijaż oka został połączony ze stonowanym kolorem ust. Do makijażu użyto również kosmetyków na najnowszej kolekcji marki - Estée Lauder Pure Color na jesień 2011.

Jak wykonać makijaż:

Zaczynamy od nałożenia lśniącego czarnego cienia do powiek, malując oko na kształt skrzydła, a następnie użyć należy mocno nasyconego pigmentami szarego metalicznego cienia do powiek. To właśnie ten kolor daje lśniący efekt na środkowej części powieki. Makijaż oka wykończony został muśnięciem powieki nowym rozświetlającym pudrem tuż pod łukiem brwiowym. (O samej kolekcji nowych kosmetyków będziemy jeszcze pisać). Tom skupił się na zdecydowanym podkreśleniu oczu, uzupełniającym umiarkowane bogactwo strojów.

Cera oraz usta jak wspomniano pozostawiono w stonowanej i subtelnej kolorystyce. Użyto nowej, matowej pomadki w cielistym odcieniu oraz różu, który delikatnie pokreślił policzki.

"Ten makijaż jest bardzo uniwersalny, zmienia się z każdym ruchem" - mówi Tom Pecheux.

Zajrzyjcie do naszej galerii i oceńcie jak podobają wam się makijaże!

Zobacz również:

Neonowy róż pomadki - hit, czy kit?

Więcej o: