Nowojorski tydzień mody - sukces polskich modelek

Jac i Kasia Struss odniosły wielki sukces podczas NYFW, ale oprócz nich na nowojorskich wybiegach mogliśmy zobaczyć również Magdalenę, Zuzannę Bijoch i Kasię Wróbel.

Jednym z wyznaczników prestiżu w modelingu są lukratywne kontrakty. Drugim - pokazy. Niektóre modelki specjalizują się w prezentacji kolekcji i trafiają do elitarnej grupy najlepszych modelek wybiegowych. Tu ważna jest nie tylko uroda i zgrabna sylwetka, ale i gracja oraz powab. Naszą najlepszą reprezentantką jest Monika Jagaciak znana jako JAC, która od kilku sezonów szturmuje pokazy. W ubiegłym sezonie Polka była najlepszą modelką podczas NYFW i wyszła aż w 24 pokazach. W tym roku zaprezentowała kolekcje m.in. Tommy Hilfiger, Max Azria, Michael Kors, Oscar de la Renta, Calvin Klein Collection, Diane von Furstenberg, Anna Sui i inne.

Monika JAC Jagaciak - pokaz Oscar de la Renta (jesień/zima 2011/2012) Monika JAC Jagaciak - pokaz Oscar de la Renta (jesień/zima 2011/2012)  fot. EAST NEWS

Podczas pokazów nowojorskiego tygodnia mody na wybiegach mogliśmy oglądać też Kasię Struss , która od zawsze był silną reprezentantką grupy wybiegowej. W kilku pojawiła się również Magdalena Frąckowiak , Anję Rubik mogliśmy zobaczyć jedynie na pokazie Marc by Marc Jacobs (czyżby zamierzała zrezygnować z występu w pokazach?), za to Zuzanna Bijoch została wybrana do prezentacji kolekcji m.in. Diane von Furstenberg, Narciso Rodriguez, Jason Wu, BCBG Max Azria. W pokazie młodzieżowej kolekcji Marc by Marc Jacobs wystąpiła rownież Kasia Wróbel .

Zobaczcie - Polki na nowojorskim tygodniu mody

Więcej o: