Perfumy Fergie biją rekordy sprzedaży w Avonie

Zapach Outspoken pobił wszelkie rekordy sprzedaży! Żadne perfumy tej marki jak do tej pory nie cieszyły się aż taką popularnością.

Fergie długo pracowała nad stworzeniem tego zapachu. Po ukończeniu prac była bardzo zadowolona, uważała bowiem, że kwiatowo-owocowa mieszanka idealnie odzwierciedla jej osobowość.

Outspoken by Fergie firmy Avon to śmiała mieszanka mrożonej jagody, kobiecej tuberozy oraz czarnej skóry. Outspoken by Fergie został stworzony dla kobiety nieustraszonej i pewnej swoich przekonań. Zapach i opakowanie odzwierciedla prawdziwą naturę Fergie pełną kobiecości i tajemniczości."

Kiedy parę miesięcy temu zapach pojawił się na rynku, chyba nikt nie przypuszczał, że będzie najlepiej sprzedającą się buteleczką marki Avon. A jednak!

Nie wiadomo do końca, czy gwarantem tego sukcesu jest nazwisko Fergie , czy też może sam zapach aż tak przypadł do gustu kupującym, ale jedno jest pewne - dołączenie artystki do grona ambasadorek okazało się strzałem w dziesiątkę! I dla firmy i dla samej Fergi!

Czy wypróbowałyście już zapach Outspoken?

Cena perfum: 80 zł.

Wraz z zapachem w ofercie perfum znaleźć można również zapachowy balsam o takiej samej nazwie: 13zł

SPLASH NEWS/AVON/EAST NEWS/Splash News/Avon

Zobaczcie też:

Psychotest: Co twoja fryzura mówi o tobie?

Więcej o: