Torebki Versace - wiosna 2011

Donatella Versace projektuje kobiece suknie, ale nie tylko. W ofercie marki Versace co sezon pojawiają się torebki, które szybko stają się hitami. Zobaczcie kolekcję na wiosnę 2011.

W kolekcji torebek włoskiej marki Versace na wiosnę 2011 królują proste fasony. Większość torebek ma prostokątny kształt. Przeważają modele z dwiema rączkami, ale pojawiły się też kopertówki na łańcuszku. Większość z nich jest spora i pomieści najpotrzebniejsze rzeczy, bo torebki Versace to dodatki na co dzień. Co sezon spotykają się w uwielbieniem klientek i szybko stają się hitami, bo funkcjonalność połączona jest z oryginalnością.

Donatella wie, że proste fasony wymagają ciekawej oprawy . Torebki z kolekcji na wiosnę 2011 uszyto z różnych typów skóry - wężowej, tłoczonej i ciekawie zmodyfikowanej. Pojawiły się klasyczne kolory, jak czerń, czy beże, ale większość z nich jest w najmodniejszych, żywych barwach. Turkus, żółć i kolor nadchodzącego sezonu - pomarańcz to główne kolory kolekcji. Torebki ozdobione są metalowymi blaszkami, łańcuszkami i ćwiekami. Nam najbardziej podoba się podwójna biała torebka z kolorowymi wstawkami, a Wam ?

GALERIA !

Więcej o: