Megan Fox nową twarzą Armani Code

Megan Fox stała się prawdziwą muzą Giorgia Armani. Gwiazda jest twarzą nowej kampanii reklamowej kultowych już perfum Armani Code.

Niedawno pisaliśmy o linii Armani Beaty , którą promuje piękna Megan Fox. Projektant po raz kolejny zaangażował ją do nowej kampanii. Tym razem są to kultowe już perfumy Armani Code Woman.

Zdjęcia nawiązują klimatem do poprzedniej reklamy perfum. Identyczna jest nawet suknia , którą ma na sobie Megan.

Historia opowiada intrygującą historię mężczyzny i kobiety, którzy próbują walczyć z pokusą wzajemnego przyciągania, ale siła magnetyzmu okazuje się być zbyt silna. Poddają się jej wciągającej mocy. Kiedy patrzą sobie w oczy już wiemy, że przed tym nie uciekną.

Na potrzeby kampanii fryzura Megan została zmieniona. Krótki bob z grzywką lekko przysłaniającą twarz nadaje wyrazu tajemniczości , a zmysłowa czerwona pomadka, zmysłowego charaktetu.

Reklama z udziałem Megan ukaże się już niebawem!

Wiemy też, że w kolejnym rozdziale opowieści Armani Code pojawi się również zapach stworzony dla mężczyzn - Armani Code Sport. W sprzedaży będzie od w czerwca tego roku. Projektant opracował już wizje spotu reklamowego. Będzie to opowieść o sile i magnetyzmie ludzkiego ciała. Mężczyzna płynie pod powierzchnią wody podświetlonego basenu. Na brzegu jednak czekać na niego będzie niespodzianka.

I tym razem tematem przewodnim jest ogromna i niebezpieczna siła uwodzenia, przed którą trudno jest się bronić.

Linda Cantello - makijażystka marki zdradziła jakich kosmetyków użyła do makijażu Megan. Odpowiednio dobrany podkład i kolor pomadki spełniają tu najważniejsze role:

- pomadki: Rouge d'Armani 400,

- podkładu Luminous Silk Foundation N° 2

Giorgio Armani wybrał Megan Fox na ambasadorkę marki ze względu na jej wrodzoną zmysłowość, pewność siebie i siłę. W każdej kolejnej odsłonie udowadnia ona, że wybór był trafny!

Która kampania podoba wam się bardziej?

Która kampania podoba wam się bardziej?
Więcej o: