Blake Lively w bieli

Gwiazda "Plotkary" pojawiła się w restauracji na kolacji zorganizowanej na cześć jej współpracy z Chanel.

Blake Lively ma promować linię torebek Chanel Mademoiselle - zdjęcia wykona Karl Lagerfeld . By uczcić współpracę urządzono dla niej przyjęcie w restauracji. Na tę ważną dla niej okazję wybierała satynowe czółenka Christian Louboutin z kanciastym noskiem, jasnoszarą torebkę Chanel , kolczyki z dużymi szmaragdami oraz niebanalną połyskliwą białą sukienkę z krótkim rękawem.

Całość była dość ryzykowna, ale to bardzo w stylu aktorki. Jej starania, by zaskakiwać, ale nadal trzymać się dobrego smaku, wychodzą jej na dobre i są doceniane przez branżę modową. My dajemy plus za odwagę i nietuzinkowy wybór , ale nie możemy oprzeć się wrażeniu, że to ubranie wyglądałoby lepiej bez tych materiałowych ozdób. Nadal nie byłoby nudno, bo sukienka ma fantastyczny krój i odbijający światło materiał, a te warstwy dodatkowej tkaniny kojarzą nam się z modą ślubną i kiczem. Szkoda też, że torebka wyróżnia się kolorem. Kolczyki za to są obłędne, a buty bardzo dobrze dobrane i ciekawe mimo prostoty.

Ocena Luli : 8

Blake Lively z 'Plotkary' w białej sukience, butach Christian Louboutin i z torebką ChanelBlake Lively z 'Plotkary' w białej sukience, butach Christian Louboutin i z torebką Chanel fot. East News

Więcej o: