Anja Rubik w Vogue Australia

Ostatnio Anja Rubik spędziła z narzeczonym trochę czasu w Australii i była to znakomita okazja do wzięcia udziału w sesji do Vogue Australia.

Zdjęcie Polki autorstwa Marcina Tyszki ozdobiło kwietniową okładkę australijskiego wydania Vogue'a, ale dziś chcemy się skupić na sesji , którą zrobił Max Doyle . Zatytułowana została "Edge of Forever ". Polka pozowała na pustyni ubrana w piękne kreacje. Surowy krajobraz znakomicie kontrastuje z kolorowymi stylizacjami tworząc idealne tło, dzięki czemu uwaga jest skupiona na modelce i prezentowanych przez nią strojach. Kreacje wybrane przez Naomi Smith są bardzo kolorowe. Neonowe sukienki i różowa torebka zestawiona z białym, minimalistycznym płaszczem to hity nadchodzącego sezonu .

Stylizacje są udane, scenografia również, ale coś w tej sesji nie gra . Może to fryzura Anji, która nie dodaje jej urody, a może kiepskie ujęcia. Niestety Anja Rubik nie zachwyca. Kilka zdjęć jest udanych, ale całość nie wypada genialnie. Potencjał nie został wykorzystany.

GALERIA !

Edge of Forever

Vogue Australia kwiecień 2011

Modelka: Anja Rubik

Fotograf: Max Doyle

Stylizacja: Naomi Smith

Anja i jej chłopcy w Vogue Spain >>

Więcej o: