Leigh Lezark na Paris Fashion Week

Znana amerykańska DJ-ka i modelka na pokazie Giambattista Valli.

Leigh Lezark to mało znana u nas gwiazda . Gdy miała 14 lat zaczęła odwiedzać Nowy Jork, gdzie chadzała do legendarnych klubów muzycznych z podrobionym dowodem w ręku. Jej kariera rozpoczęła się, gdy wraz z kolegą poprowadziła imprezę dla kilkuset osób. Dziś jest DJ-ką na imprezach, na których bywa Madonna, Yoko Ono czy Sienna Miller. Jej dodatkowym zajęciem jest modeling , a prawdziwą pasją - moda .

Paparazzi przyłapali Leigh na przed pokazem Giambattista Valli , który odbył się na paryskim Tygodniu Mody. DJ-ka miała na sobie okulary z dużymi soczewkami i "kocio" zakończonymi zewnętrznymi kącikami; czerwony dwurzędowy płaszcz z małym kołnierzykiem; czarną torebkę na łańcuszku; cętkowaną sukienkę z białym paskiem i fantastyczne czerwone buty T-bar.

Stylizacji nie ma co zarzucić - jest prosta, a jednocześnie bardzo ciekawa. Warto za to zauważyć, że wiele kobiet uważa cętki i czerwień za szczyt kobiecości i ubierając je tworzy zestaw iście kiczowaty i w złym smaku. Leigh jest świetnym przykładem jak się ubierać wykorzystując te dwie modowe myśli przewodnie.

Ocena Luli : 10

Leigh Lezark na Paris Fashion WeekLeigh Lezark na Paris Fashion Week fot. East News

Więcej o: