Joanna Horodyńska w kanarkowych szpilkach

Najsłynniejsza stylistka w Polsce wykorzystała jeden z najgorętszych trendów wiosny i lata 2011. Sprawdźmy, z jakim rezultatem!

Joanna Horodyńska pojawiła się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Miała na sobie bawełnianą bluzkę z długim rękawem w brzoskwiniowo-żółty wzór, brązową skórzaną spódnicę w stylu lat 50-tych, czarną torebkę Chanel 2.55 oraz kanarkowe czółenka na szpilce.

Stylistka perfekcyjnie zestawiła kolory - żaden się nie powtórzył, a mimo to zachowana została spójność. Owocowe barwy w bladym wydaniu podobają się nam szczególnie - zauważcie także szaro-błękitne paznokcie i dopasowany do bluzki róż do policzków. Główny bohater stylizacji to obuwie . Kanarkowy odcień to swoista nowość na polskich salonach. Każda kobieta zaglądająca na Lulę wie, że nadchodzący sezon stoi pod znakiem wyrazistych kolorów , więc wybór Joanny był jak najbardziej przemyślany. Ciekawym detalem są szerokie złote obrączki na czterech palcach. Chanel 2.55 obroni się w każdej stylizacji, więc komentarz dotyczący torebki nie jest potrzebny ;)

Jedynym mankamentem są szwy spódnicy niemiłosiernie podkreślające brzuch, któremu w tym wypadku nie można przecież nic zarzucić! Sądzimy, że każda kobieta powinna wystrzegać się takiego układu linii w górnych partiach sukien, spódnic czy spodni. Mimo to, aż miło popatrzeć na tę świeżą i wiosenną stylizację!

Ocena Luli : 9

Joanna Horodyńska w kanarkowych szpilkach na wiosennej ramówce Polsat CafeJoanna Horodyńska w kanarkowych szpilkach na wiosennej ramówce Polsat Cafe fot. Kapif

Więcej o: