Kirsten Dunst na GLAAD Media Awards

Granat jest ostatnio jednym z najpopularniejszych kolorów na czerwony dywan. Polubiła go także amerykańska aktorka znana z roli w "Wywiadzie z Wampirem" czy "Spider-Manie". Zobaczmy z jakiej kolekcji pochodzi ta kreacja...

Kirsten Dunst pojawiła się ostatnio na imprezie GLAAD Media Awards . Ta nagroda wręczana jest co roku przez Gay & Lesbian Alliance Against Defamation dla filmów, literatury i mediów, które w przyjazny sposób zajmują się tematyką mniejszości seksualnych. Gwiazda wręczała na tej imprezie jedną ze statuetek. Z tej okazji założyła granatowo-czarną kreację marki Proenza Schouler z kolekcji na wiosnę i lato 2011 - na pokazie prezentowała ją Anja Rubik ( GALERIA ). Do niej dobrała zabawne buty z "puszkami" na froncie.

Całość wyglądała interesująco dzięki niebanalnym kolorom, koronkowym detalom i niepoważnym butom. Miło, że Kirsten zdecydowała się dla odmiany na spódnicę i bluzkę zamiast sukienki. Trzeba przyznać, że luźna koszulka lepiej prezentuje się na aktorce, niż na szczuplutkiej rodzimej topmodelce. Choć buty dobrane ryzykownie, to jak najbardziej pasują i wyglądają zdecydowanie ciekawiej niż klasyczne ażurowe szpilki z pokazu. Jedynym minusem jest naszym zdaniem koszulka "połowicznie" włożona w spódnicę - tak samo jak została zaprezentowana na wybiegu. Te marszczenia mogłyby być ciekawe, gdyby były poskromione i wynikały z kroju - w ten sposób wyglądają odrobinę niechlujnie.

Ocena Luli : 9

Kirsten Dunst na GLAAD Media AwardsKirsten Dunst na GLAAD Media Awards fot. East News

Więcej o: