Lidia Popiel w białej sukience

Znana fotografka na charytatywnej imprezie "Kolekcja dla Pajacyka".

Lidia Popiel to żona Bogusława Lindy. 52-letnia fotografka jest uznawana za jedną z najbardziej wpływowych kobiet w Polsce. Dodatkowo była modelką, a do teraz jest dziennikarką w stacji Polsat Cafe. Zagrała również w trzech filmach.

Mimo wieku Lidia wygląda fantastycznie! Udowodniła to na charytatywnej imprezie "Kolekcja dla Pajacyka", która odbyła się 22. maja. Miała na sobie minimalistyczną białą sukienkę z rozkloszowanym dołem i jasnobeżowe buty peep toe.

Całość wyglądała bardzo wiosennie i modnie . Biel i minimalizm to dwa silne trendy na ten sezon - zobaczycie je w kolekcjach wielu ważnych marek: Fendi, Alexander Wang, Bottega Veneta, Celine, Chloe, Comme des Garcons czy Dolce & Gabbana. Szczegół, do którego musimy się przyczepić, to długość sukienki. Łydki wyglądają w niej niekorzystnie. Zdajemy sobie sprawę, że w tym wieku nie wypada nosić kusej mini, ale długość nieco przed kolano zdaje się nam odpowiednia, a przy okazji ukazałaby wcięcie i optycznie wyszczupliłaby dolną partię nóg. Druga kwestia: odrobinę mocniejszy akcent w makijażu, na przykład podkreślone oczy, zadziałałyby na korzyść - w tym przypadku wszystko jest bardzo jasne i blade, a przez to za mało wyraziste.

Ocena Luli : 8

Lidia Popiel w białej sukienceLidia Popiel w białej sukience fot. Kapif

Lidia Popiel w białej sukienceLidia Popiel w białej sukience fot. Kapif

Więcej o: