Edyta Herbuś na FPFF w Gdyni

Znana tancerka nabiera klasy! Zobacz jak prezentowała się w popielatej minisukience z polskiego domu mody.

Edyta Herbuś pojawiła się z partnerem na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni . Miała na sobie minisukienkę projektu znanego polskiego duetu Paprocki i Brzozowski . Kreacja wykonana została z bawełny w popielatym kolorze połączonej z subtelną i delikatną tkaniną, która lekko prześwitywała. Całość była bardzo kontrastowa - sportowy materiał, romantyczna falbana i asymetryczna góra z kobiecą przezroczystością. Na dodatek celebrytka wybrała delikatne kolczyki z kryształami i beżowe czółenka bez palców.

Stylizacja urzekła nas w górnej części. Idealnie dopasowana fryzura, makijaż i kolczyki uzupełniają zachwycającą sukienkę, która urzeka nienachalną pomysłowością. Niestety, choć kolor lakieru do paznokci pasuje, odwraca naszą uwagę od kreacji. Dodatkowo, czółenka mogłyby mieć odcień lepiej dobrany do kolorytu skóry i być mniej znoszone - nie ma nic gorszego niż pokazanie się na czerwonym dywanie w brudnym obuwiu!

Ocena Luli : 8

Edyta Herbuś na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w GdyniEdyta Herbuś na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni fot. Kapif

Więcej o: