Fergie w Paryżu

Gwiazda przyleciała do Francji, by z z całą ekipą The Black Eyed Peas zagrać koncert w ramach trasy "The Beginning Tour". Została sfotografowana, gdy opuszczała luksusowy hotel Fouquets Barriere. Wyglądała świetnie!

Rockowe zestawy wcale nie muszą być nudne. Wystarczy zagrać kolorystyką, fryzurą, kilkoma dodatkami. Jeśli wydaje wam się, że ramoneska, skórzane legginsy i t-shirt w każdym wydaniu wyglądają tak samo, przyjrzyjcie się Fergie . Rozegrała tę sytuację naprawdę nieźle!

Ocena Luli: 10

Stylizacja wygląda dość imprezowo, ale szykownie. Ostre w wyrazie obcisłe, skórzane spodnie piosenkarka zestawiła z t-shirtem z fotograficznym nadrukiem i wysokimi sandałami. By uniknąć banału, założyła ramoneskę, ale nie w ciężkim, motocyklowym klimacie, a uszytą ze szlachetnej tkaniny ozdobionej złotymi suwakami. Fergie wybrała też dobre dodatki - ciemne okulary nawiązujące kształtem do stylu electro-pop i workowatą torbę (wielka walizka Louis Vuitton niewidoczna na zdjęciach trafiła do bagażnika auta).

Najbardziej podoba nam się jednak fryzura, która całość osadziła w oryginalnym kontekście. Sielski warkocz świetnie rozbił rockowy, mocny look. Gratulacje Fergie - widać, że zabawa modą sprawia ci frajdę!

Makijaż w stylu Gwiazd krok po kroku - zobacz metamorfozę!

Więcej o: