Lady Gaga na Tajwanie cała w Chanel

Gwiazda podczas azjatyckiej trasy promuje swoją najnowszą płytę "Born this way". Oczywiście w niebanalnych stylizacjach. Zobaczcie, w czym pokazała się na konferencji prasowej w Taipei

Lady Gaga obiecała tajwańskim fanom trasę koncertową, a deklaracjom towarzyszyła jak zwykle wypracowana troska o wizerunek. Gwiazda na konferencji postawiła na chanelowski total-look i przerysowała go w swoim, rozpoznawalnym stylu. Przyznamy, że prawie nas zmyliła i na pierwszy rzut oka wydawało nam się, że Gaga zabawiła się tylko konwencją, a kreację wymyśliła albo sama, albo zleciła jej wykonanie któremuś z ekscentrycznych projektantów. Całość nie jest jednak żartem z klasycznej kolekcji Chanel, a opiera się na jej oryginalnych elementach!

Ocena Luli: 8

Sukienka Chanel , którą założyła diwa pochodzi z kolekcji Chanel Pre-Fall 2011 . Czarno-białe, grzeczne zestawienie rozbija czerwień podszewki i podbicia charakterystycznie odstającej ultradługiej baskinki. Reszta kreacji to eleganckie detale - białe mankiety i wysoka stójka w klimacie lat 60. Do sukienki Lady Gaga dobrała czarne Louboutiny, rękawiczki z pazurami, futurystyczne okulary, kultową torebkę Chanel 2.55 i klasyczny naszyjnik z pereł. Grzeczną jak na gwiazdę całość przełamało architektnoniczne, dwukolorowe upięcie z udziałem sztucznych kwiatów, i ostry makijaż z pieprzykiem. Przyznacie, że to miks na miarę Gagi, mimo że niekoniecznie w świetnym stylu. No ale, kto jeśli nie Gaga, ma dziś łamać modowe tabu?

Polecamy:

Makijaż w stylu Gwiazd krok po kroku - zobacz metamorfozę!

Więcej o: