Analeigh Tipton w plisowanej sukience

Gwiazda America's Next Top Model, Analeigh Tipton oczarowała wszystkich swoją kreacją na premierze "Crazy, Stupid, Love". Zobaczcie!

Analeigh Tipton drogę do kariery utorowała sobie przez udział w jedenastej edycji America's Next Top Model. Młoda modelka szybko podbiła serca publiczności i stała się rozpoznawalna, co zaowocowało współpracą m.in z marką Guess . Jednak Analeigh nie chciała poprzestać na karierze modelki - śliczna Amerykanka postanowiła zostać też aktorką. Owoce jej starań możemy zobaczyć w filmie "Crazy, Stupid, Love", w którym wystąpiła u boku Julianne Moore i Emmy Stone .

Nas jednak oczarowała stylizacja młodej aktorki. Analeigh Tipton na nowojorską premierę "Crazy, Stupid, Love" założyła plisowaną sukienkę w kolorze nude, pochodzącą z kolekcji Pre-Fall J. Mendel'a . Klasyczna kreacja do połowy łydki do której Analeigh założyła czerwone, satynowe szpilki wygląda bardzo delikatnie i kobieco. Początkująca aktorka dobrała do niej również delikatną, złotą biżuterię oraz elegancką kopertówkę . Ciekawym elementem stylizacji jest opaska na głowie Analeigh, która sprawia że przywodzi ona na myśl primabalerinę.

Młodziutka aktorka w tej kreacji prezentuje się bardzo dobrze - dodaje jej ona klasy jednocześnie podkreślając delikatną urodę .

Ocena Luli: 9

Co sądzicie o stylizacji Analeigh?

Więcej o: