Derek Lam - kolekcja 10 Crosby Derek Lam

Derek Lam wypuścił tańszą linię nazwaną 10 Crosby Derek Lam.

Derek Lam zaprojektował ostatnio pięć sukienek dla e-Bay i może to go skłoniło do decyzji o założeniu nowej, tańszej marki . Jak zapowiedział prezes jego firmy, Jan-Hendrik Schlottmann czekali na to długo. Wreszcie przyszedł czas na 10 Crosby Derek Lam , której nazwa pochodzi od adresu siedziby.

Nowa marka ma być z założenia tańsza i bardziej casualowa niż flagowa linia. Lam zapowiedział, że nie chce tworzyć kopii projektów i zupełnie zmieni stylistykę. Zapowiedzią najnowszej kolekcji 10 Crosby jest sesja z Hanne Gaby Odiele . Modelka prezentuje 12 minimalistycznych stylizacji, które prezentują stylistykę marki. Od zwiewnych sukienek, przez płaszcze po garnitury. W kolekcji nie mogło zabraknąć modnego - trendu piżamowego . W tej kolekcji dziewczęcy urok został połączony z ostrymi cięciami, fasonami i krojami.

Ubrania nie są tak tanie, jak w popularnych sieciówkach. Ceny swetrów rozpoczynają się od 165 dolarów, a za najdroższe ubrania z tej marki trzeba będzie zapłacić aż 795 dolarów, ale to i tak mało w porównaniu do cen kreacji z flagowej kolekcji Dereka Lama.

Więcej o: