Joanna Kołtuniak dla Givenchy. Nasza nowa twarz modelingu?

Jej agencją macierzystą jest poznańska Gaga (stąd startowała też Monika JAC Jagaciak). Prognostycy rynku wróżą Joannie tak samo ekspresową karierę! Zobaczcie koniecznie te zdjęcia.

19-letnia Joanna Kołtuniak , które postawiła tego lata pierwsze kroki w Europie, już w pierwszych dniach swojego pobytu w Paryżu odniosła spektakularny sukces. Została zabukowana na wyłączność przez markę Givenchy i wzięła udział w prezentacji sukienek z kolekcji couture marki. Joannę wypatrzył sam Riccardo Tischi (pretendent do zastąpienia Galliano w Diorze) i z miejsca zaangażował ją do osobistej, dwudniowej prezentacji kolekcji przeznaczonej dla najważniejszych mediów.

Givenchy słynie z tego, że zatrudnia najlepsze światowe modelki i nigdy, nawet przy okazji kameralnych prezentacji, nie korzysta z nowych twarzy. Dla Joanny zrobiono wyjątek, ale spodziewałyśmy się wyróżnienia tego rzędu, już kiedy poznałyśmy ją podczas zgrupowania agencji Gaga , na które zaproszono nas z kamerą. Obejrzyjcie filmy wideo z jej udziałem i niezwykłą galerię zdjęć z prezentacji. Wy też wróżycie jej karierę?

Ricardo Tisci and Givenchy Couture FW11-12 dresses from Vogue Russia on Vimeo .

Joanna podczas pleneru Gagi i Luli:

Weekend z GAGA from 4ever on Vimeo .

GALERIA

Więcej o: