Buty Charlotte Olympia

Z pewnością widzieliście już czółenka z kanciastą złotą podsuwką na stopach Sarah Jessica Parker. To model Dolly, od Charlotte Olympia, brytyjskiej projektantki pochodzącej z familii mocno związanej z modą.

Charlotte Olympia Dellal jest córką bogatego dewelopera Guya Dellala i jego żony Andrei Dellal , niegdyś słynnej brazylijskiej modelki, a dziś bywalczyni i jednej z najlepiej ubranych kobiet świata według Vanity Fair . Młodsze rodzeństwo projektantki to Alice Dellal , nieco zbuntowana modelka, znan m. in. z kampanii butów Vivenne Westwood dla Mellissa , i Alex, właściciel galerii sztuki, a prywatnie chłopak Charlotte Casiraghi.

Zapewne bogaci i znani w towarzystwie rodzice pomogli Charlotte odnaleźć się w świecie mody, ale ambitna projektantka skończyła też szkołę Cordwainers w Londynie i pracowała dla Ungaro oraz Giambattista Valli . Od 2007 r. 30-letnia projektantka sprzedaje buty i dodatki pod własnym nazwiskiem (a właściwie imionami).

Jej talent doceniły wspomniana Sarah Jessica Parker, ale też Keira Knightly, Blake Lively, Katy Perry i Beyoncé. Charlotte uwielbia ultrakobiecość, w swoich projektach nie żałuje złota, czerwienie i panterkowych wzorów. Jej buty nie przekraczają jednak granic dobrego gustu i niezaprzeczalnie prezentują się bardzo efektownie. Wszystkie są robione ręcznie we Włoszech i wyposażone w charakterystyczne logo - złotą pajęczą sieć na podeszwie.

Pdobają Wam się projekty Charlotte?

GALERIA