Jak zostać profesjonalną modelką? Najlepiej zapisać się do... szkoły modelek! Zapraszamy do Avant Model School [SZCZEGÓŁY]

Naucz się chodzić jak topmodelka, poznaj osobiście Joannę Krupę, spełnij swoje marzenie o zagranicznej karierze, słuchając rad agentki Kasi Struss. Uwaga: zostały ostatnie miejsca!

Od zawsze marzyłaś o zostaniu modelką, ale nie wiesz, jak to zrobić? Od czego dokładnie zacząć? Do kogo się zwrócić? I jak w ogóle wyglądają pierwsze kroki w modelingu? Na te i inne pytania odpowie sztab ekspertów podczas wyjątkowych warsztatów Avant Model School .

Avant Model School, Lula.plAvant Model School, Lula.pl Avant Model School Avant Model School

Agencja Avant Models , do której należą m.in. Kasia Struss i Joanna Krupa , zaprasza na cykl ekskluzywnych spotkań z ekspertami, którzy odsłonią przed wami wszystkie tajniki tego zawodu. O kulisach bycia profesjonalną modelką opowie m.in. założycielka Avant Models, Małgorzata Leitner . Profesjonalnego chodzenia po wybiegu nauczy was modelka Kasia Sowińska . Warsztaty fotograficzne poprowadzą Sebastian Cviq i Monika Kandefer , odpowiedzialni za kampanie takich marek, jak La Mania czy Esotique. Wykład o zasadach zdrowego odżywiania i poglądowy trening dla przyszłych modelek poprowadzi ekspert od fitnessu i zbilansowanego żywienia - Witold Szmańda . A prawdziwą wisienką na torcie będzie spotkanie z prowadzącą i jurorką show "Top Model. Zostań Modelką" - Joanną Krupą .

Joanna Krupa, Avant Model SchoolJoanna Krupa, Avant Model School Avant Models Avant Models

Pierwszy z planowanych kursów odbędzie się już 21 maja w Warszawie. Koszt uczestnictwa w wydarzeniu to 350 zł , a w w przypadku przedpłaty na konto: zniżka 50 zł. Lula.pl objęła inicjatywę Avant Model School swoim patronatem.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie tutaj

Więcej o: